VIDEO | Ecuador katkestas Copa Americal Brasiilia kümnemängulise võiduseeria

Brasiilia jalgpallikoondis saab end üle pika aja lihtsurelikuna tunda, kuna meeskonnal katkes Copa America alagrupiturniiri viimases kohtumises kümnemänguline võiduseeria. Ecuador võitles kaotusseisust välja 1:1 viigi.

Tiitlikaitsja oli endale B-alagrupis esikoha juba kindlustanud ja seetõttu saatis peatreener Tite väljakule suures osas varumängijatest koosnenud rivistuse.

Pingipoisid alustasid hästi, kui avapoolaeg võideti 1:0. 37. minutil leidis Everton Soares täpse karistuslöögist tulnud tsenderdusega Eder Militao, kes sai kirja oma koondisekarjääri esimese värava.

Brasiilia võitude jada algas pärast 2019. aasta novembris Argentina vastu tulnud 0:1 kaotust. Selle jooksul tehti kaheksa nullimängu ning löödi 28 väravat vastaste kolme vastu. Ilus seeria, mis Brasiilia viimase kuue aasta pikim, katkes 53. minutil sündinud Angel Mena tabamusest.