Jälgi meid

Jalgpall

Saksamaa võib Inglismaa vastu minna ilma kolme võtmemängijata

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel ootab teisipäeval ees suur kaheksandikfinaal Inglismaa ja Saksamaa vahel, kus sakslased võivad olla ilma mitme võtmemängijata.

Saksamaa koondise boss Joachim Löw läheb kohtumisele arvatavasti rahutu öö pealt, kuna pole kindel, kas Ilkay Gündogan, Antonio Rüdiger ja Robin Gosens mängus osaleda saavad.

Gündogani on vaevamas peavigastus ja koos sellega peavalud ning Rüdiger ja Gosens on mõlemad viirushaiguse küüsi sattunud.

“Neil on külmetushaiguse sümptomid ja nad pole end hästi tundnud. Nad on olnud jõetud ja seetõttu võtsime neilt vereproovid ning need näitavad väikest infektsiooni,” rääkis Löw viimase kahe kohta mängueelsel pressikonverentsil.

Rüdiger on seni turniiril kaasa teinud kõik mänguminutid ning Gündogan on Toni Kroosi järel Saksamaa teine enimkasutatud poolkaitsja. Alles läinud sügisel koondisesse kerkinud Gosens on kiirelt tõusnud meeskonna peamiseks vasakääreks ning ta on EM-i käigus kõvasti kiidusõnu teeninud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds