VIDEO | De Bruynet nähti pärast viga saamist vabalt ringi jalutamas, Hazardiga lugu tõsisem

Belgia koondis alistas pühapäeval EM-i kaheksandikfinaalis Portugali 1:0, ent jäi kohtumise jooksul ilma tähtmängijatest Kevin De Bruyne’st ja Eden Hazardist. Peatreener Roberto Martinez jääb mõlema puhul ärevusega ootama ametlikku diagnoosi.

De Bruyne väänas avapoolajal Joao Palhinha palli ründamise katse ajal vasakut jalga ning lahkus mängust, kui teisest poolajast olid möödunud vaid mõned minutid.

Hazard, keda kipuvad vigastused iga nurga taga kimbutama, tuli 87. minutil mängust ära reieprobleemi tõttu.

Mõlema mehe staatus on enne reedest veerandfinaali Itaaliaga õhku rippuma jäänud.

“Veel on vara öelda, kuidas nad ennast tunnevad,” sõnas Martinez mängujärgsel pressikonverentsil. “Kevini puhul on tegu hüppeliigese vigastusega – ta ei saanud teisel poolajal end korralikult pöörata. Edenit vaevab lihaseprobleem. Ent peame ootama ametlikku diagnoosi.”

Turniiri avamängu ühe trauma tõttu juba vahele jätnud De Bruynet nähti pärast mängu vabalt liikumas, mis on Belgia jaoks kindlasti julgustav märk, aga Hazardi puhul kommenteeris meeskonna väravavaht Thibaut Courtois, et temaga ei tundu lood hästi olevat.