Jälgi meid

Jalgpall

Jose Mourinho toob Romasse uueks väravavahiks Portugali koondise esikinda

Endale AS Romasse uut väravavahti tahtev Jose Mourinho on jäänud pidama kaasmaalase Rui Patricio peale, kes väga lähedal klubiga liitumisele.

Pikaajalisel Portugali koondise esikindal on lepingust Wolverhampton Wanderersiga järel vaid üks aasta ning seetõttu on Mourinho oma meest kätte saamas soodsa hinnaga. Algne ostusumma jäävat kuue miljoni euro kanti, millele lisanduvad veel boonused.

Patricio on Wolvesi esindanud kolm hooaega, jõudes Premier League’is 112 kohtumisega 31 nullimänguni. Ta lasi möödunud hooajal endale keskmiselt 1,38 väravat mängus koos 68,6-protsendilise tõrjete efektiivsusega.

Romal käis hooaja jooksul puurist läbi kolm meest, kellest enim mänguaega teenis Pau Lopez. Hispaanlane sai Serie A-s tõrjeprotsendiks kirja 67,9 ja ta lubas endale keskmiselt 1,44 väravat.

2019. aastal Roomasse siirdunud puurivahti on viimasel ajal aktiivselt seostatud Marseille’iga.

Samal ajal on Patricio mantlipärijaks Wolvesis saamas teine portugallane Jose Sa, kes kolm aastat mänginud Olympiacose eest.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds