VIDEO | Luis Suarez leidis väravalöömissaapad uuesti üles ja Atletico jõudis nelja aasta pikima võiduseeriani

Kui Atletico Madrid jõudis alles mõni kuu tagasi Diego Simeone aja jubedaima La Liga kaotuste jadani, siis nüüd on meeskonnal käsil viimaste aastate parim võiduseeria.

Simeone mehed alistasid laupäeval koduväljakul Deportivo Alavesi 4:1 ja see annab meeskonnale kõikide sarjade peale kuus järjestikust võitu, milleni viimati jõuti neli aastat tagasi.

Atletico sai mängus küll Joao Felixi 11. minuti väravast endale varajase tabamuse, aga liigatabeli viimane meeskond õnnestus maha murda alles viimase veerandtunniga.

Alates novembrist ainult kaks korda võidutsenud Alaves suutis mängu 63. minutil Gonzalo Escalante väravast viigistada.

Asjad hakkasid uuesti Atletico poolele kalduma 75. minutil, mil Luis Suarez võõrustajad penaltiga uuesti ette viis. Selle järel lõi Felix kiirelt oma teise ja enne mängu lõppu sai Suarez ka veel duubli enda nimele.

Uruguay ründeäss lõi ühe mänguga sama palju väravaid, kui eelneva 16 liigakohtumise peale kokku.

Liigamängude raames sai Atletico viienda järjestikuse võidu ja selle toel on kindlalt kanda kinnitatud esinelikus. Vähemalt ajutiselt tõusti isegi esikolmikusse Barcelona ette.