Jälgi meid

Jalgpall

Arsenali Meistrite liiga lootused said tõsise hoobi: hiilgavas vormis esiväravavaht peab tegema mitmenädalase mängupausi

Premier League’is Meistrite liiga koha eest võitlevat Arsenali ootavad tõenäoliselt ees rasked ajad, kuna esiväravavahti Aaron Ramsdale’i ootab vigastuse tõttu ees mitmenädalane mängupaus.

Uudise vigastusest avalikustas Arsenali peatreener Mikel Arteta enne laupäevast 1:0 võitu Aston Villa üle, kus meeskonna postide vahel seisis Bernd Leno.

“Aaron Ramsdale’il on vigastus, ta on teinud liiga oma kõhu põiklihasele ja jääb mõneks nädalaks eemale,” ütles Arteta.

Ramsdale peab vigastuse tõttu vahele jätma ka tulevased Inglismaa koondise mängud.

23-aastane puurilukk on tänavu Premier League’i olnud parim inglasest väravavaht ja ta püsib liiga liidrite seas mitmes statistilises valdkonnas.

Ramsdale on pooled oma 24-st mängust lõpetanud puhta paberiga ning temast on neid rohkem teeninud ainult Manchester City Ederson ja Liverpooli Alisson, kes mõlemad 16 peal.

Keskmiselt endale lastud väravate osas on Ramsdale 0,92-ga viiendal kohal ja tema 78,7-protsendilisest tõrjete efektiivsusest on parema näitaja kirja saanud ainult Wolverhamptoni Jose Sa (82,2%) ja Chelsea Edouard Mendy (82,1%).

Arsenal püsib neljandal kohal, kuid edu Manchester Unitedi ees on vaid neli punkti ja meeskondi ootab veel ees omavaheline mäng. Lisaks on Kahurimeeste kannul ka West Ham United ja Tottenham Hotspur, kellega samuti Arteta meeskond veel mängima peab. Lisaks ootab aprillis ees matš Chelsea’iga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds