Jälgi meid

Jalgpall

Järjekordne kübaratrikk viis Karim Benzema valitud seltskonda

Karim Benzema vedas kolmapäeval Real Madridi Chelsea vastu 3:1 võiduni ja jõudis selle käigus haruldase saavutuseni.

Prantsusmaa ründeäss, kes tegi läinud nädalavahetusel oma uue ühe hooaja väravate rekordini, tõusis Cristiano Ronaldo järel teiseks mängijaks, kellel õnnestunud Meistrite liiga väljakukkumisringides järjestikustes kohtumistes kübaratrikk teha.

Kokku oli järjestikuste kübaratrikkidega mehi Meistrite liiga ajaloos olnud varasemalt kolm. Ronaldo kõrval kuulusid klubisse veel Lionel Messi ja kunagine Donetski Šahtari äss Luiz Adriano, kes tegi selle ära esimesena 2014. aastal.

Ühtlasi kerkis Benzema kõigi aegade esimeseks mängijaks, kes eurosarjades Chelsea vastu ühe mängus vähemalt kolm väravat teinud.

Benzema nimel on nüüd sellest hooajast 37 väravat ja 13 väravasöötu. Sel sajandil oli eelnevalt Ronaldo olnud ainus, kes Reali särgis mõne vähemalt 50 väravaosalusega hooaja teinud.

Eriti hullumoodi on Benzema lammutanud pärast veebruaris reievigastusest naasmist – kaheksa mänguga 13 väravat ja neli väravasöötu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds