Jälgi meid

Jalgpall

Mis toimub? Tottenham lööb hullumoodi väravaid, aga Harry Kane istub kuival

Tottenham Hotspuri kena kevad jätkus laupäeval 4:0 võiduga Aston Villa üle. Meeskond lõi juba mitmendat mängu järjest vastaste puuri palle täis niimoodi, et Harry Kane ühtegi tabamust enda nimele ei saanud.

Spurs on oma viimase kolme liigamänguga kokku pannud 12 väravat ja meeskonna esiründaja on kogu selle väravapeo ajal kuivale jäänud.

Samas ei ole Kane ainult kõrvaltvaataja rolli täitnud. Ta on endiselt meeskonna ründemängus omanud väga olulist rolli ja kirjutanud kolme matšiga enda nimele viis väravasöötu. Ainuüksi kaks neist tulid Villa vastu ja mõlemad peaga palli suunamisest.

Esimese söödu sepistas Kane Dejan Kulusevskile ja teise Son Heung-minile, kes lõpetas mängu oma karjääri teise Premier League’i kübaratrikiga. Korealane tõusis 17 tabamuse peale ja on nüüd liiga parim väravakütt penaltiteta arvestuses, edestades Mohamed Salah’d kahe väravaga.

Talvel kokku saanud trio on alates rootslase debüüdist kogunud terve liiga peale enim väravaosalusi – Kane 11, Son 9, Kulusevski 8.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds