VIDEO | Bologna peal väravate löömist harjutanud Inter läheneb klubi resultatiivsusrekordile

Meistrite liigas Real Madridi poolt ära nullitud Milano Interil kodutandril väravatega probleeme pole. Meeskond alistas Serie A neljandas voorus Bologna 6:1 ning on nüüd vaid ühe mängu kaugusel kordamaks liigas klubi järjestikuste väravatega mängude rekordit.

Nerazzurri pikendas oma praeguse väravatega mängude seeria 23 kohtumise peale üsna kiirelt, kui Denzel Dumfries 6. minutil ääre pealt antud hea palliga karistusalast Lautaro Martinezi leidis ja argentiinlane oma hooaja kolmanda kolli lõi.

Vaheajaks oli Inter juba 3:0 ees. Poole tunni möödudes suunas Milan Škriniar võrku Federico Dimarco nurgalöögi ning peagi pärast seda sai kodupublik rõõmustada Nicolo Barella värava üle.

Teisel poolajal otsustasid tiitlikaitsja väravatepeoga ühineda Matias Vecino ja Edin Džeko. Vahetusest sekkunud bosnialane lõpetas kahe väravaga.

Bologna, kes polnud esimese kolme vooruga ühtegi kaotust saanud, jõudis oma auväravani 86. minutil, kui meeskonna eest debüteerinud noor Belgia keskkaitsja Arthur Theate peaga täpne oli.

Interi rekordiline 24-mänguline väravate seeria pärineb 1950. aastast. Selle kordamist sihitakse 21. septembril võõrsil Fiorentina vastu.