VIDEO | AC Milan süvendas Juventuse kriisi

Serie A hooajale võiduta alguse teinud Juventus ei saanud kolme punkti üle rõõmustada ka neljandas voorus, kui koduplatsil tehti AC Milaniga 1:1 viik.

Vana Daami jaoks algasid asjad mängus imeliselt, kui külalised 4. minutil oma nurgalöögi ajal tagala täiesti tühjaks jätsid ja Alvaro Morata teises järjestikuses voorus väravavõrku sahistas, aga viimase veerandtunniga läks võit käest.

Milan skooris 76. minutil, kui Ante Rebic Sandro Tonali nurgalöögi peaga väravasse saatis. Horvaat jõudis Juve vastu väravani kolmandas järjestikuses mängus.

Juventus on klubi ajaloos neljandat korda esimese nelja vooru järel võiduta. Viimati juhtus see hooajal 1961/62, mil meeskond lõpetas tabeli teises otsas.

Senised kaks punkti annavad Massimiliano Allegri meeskonnale alles 18. koha. Võiduotsingud jätkuvad kolmapäeval võõrsil Spezia vastu.

Milan jõudis viigipunktiga kümne silma peale naabri Interi kõrvale. Milano klubid on nädalavahetuse järel tabeliliidrid, aga see võib esmaspäeva õhtul muutuda, kui seni kõik mängud võitnud Napoli kohtub Udinesega.