VIDEO | Endale ühe Maldini taas sangariks saanud Milan tõusis hilise väravaga Serie A tippu

Spezia vastu võõrsil hilise väravaga 2:1 võidu noppinud AC Milan tõusis vähemalt üheks päevaks Serie A uueks liidriks. Võidumängus alustas skoorimist klubi legendi Paolo Maldini poeg Daniel.

19-aastane Maldini tegi Milani eest oma karjääri esimese algkoosseisust alustatud liigamängu ning ta avas skoori 48. minutil.

Spezia viigistas 80. minutil Daniele Verde ja õnneliku rikošeti abil, enne kui vahetusest sekkunud Brahim Diaz 86. minutil mängu saatuse ära otsustas.

Daniel Maldini jõudis kohtumisega Milani särgis on 15. mänguni. Isa saavutuseni on tal väga-väga pikk maa minna, kuna Paolo Maldini tegi omal ajal meeskonna eest koguni 902 mängu. Samuti on Milani särki kandnud tema vanaisa Cesare, kes sai enda nimele 412 kohtumist.

Milan hoiab esikohta 16 punktiga. Otse Rossoneri taga on 15 punktiga seni kõik kohtumised võitnud Napoli, kes võõrustab pühapäeval Cagliarit.