VIDEO | Ansu Fati iluvärav aitas Barcelonal kaotusseisust Valencia alistada

Barcelona toetajad said veidi palsamit hingele, kui meeskond alistas La Liga üheksandas voorus koduväljakul Valencia 3:1.

Barca jaoks algasid asjad taas hapult, kui külaliste kapten Jose Gaya juba viiendal minutil skoori avas, kuid vaheajaks olid Ronald Koemani hoolealused juba juhtimas. 13. minutil lõi Ansu Fati suurepärase kauglöögi väravasse ning Memphis Depay realiseeris 41. minutil penalti, kui Fati vastu oli karistusalas viga tehtud.

Lõppskoori vormistas 85. minutil Philippe Coutinho. Paar minutit pärast seda sai Sergio Agüero oma kauaoodatud Barca debüüdiks lõpuks platsile.

Võit aitas Barcelona liigatabelis seitsmendale kohale, 15 punkti peale. La Liga uueks liidriks tõusis Real Sociedad, kes viis 1:0 Mallorca alistamisega oma punktisaagi 20 peale. Baskimaa klubile järgnevad neli 17 silmaga satsi, kellest kolmel – kaasa arvatud Real Madridil – on üks mäng vähem peetud.