VIDEO | Juventuse tõus jätkus Roma alistamisega

Serie A kaheksas voor lõppes suure mänguga, kui neljandat järjestikust võitu otsinud Juventus AS Romat võõrustas. Vana Daam suutis pingelise kohtumise 1:0 tulemusega võita.

Mängu ainus värav sündis 16. minutil, kui Moise Kean õnnega pooleks peaga palli Rui Patricio selja taha suunas.

Roma oli mängus selgelt üritavam pool, kuid meeskond jäi lõpuks tänavu esimest korda ilma väravata. Selleni ei õnnestunud jõuda ka penaltipunktilt. 44. minutil eksis 11 meetri pealt Jordan Veretout, kes oli enne seda Roma eest ära löönud kõik oma 13 penaltit.

“Meie mängijad sobivad rohkem kontrarünnakutele mängimiseks, seega kui me üritame palliga mängida, siis on meil raskused,” põhjendas meeskonna kehva esitust Juve boss Massimiliano Allegri. “Teadsime, et Romaga on keeruline mängida. Nad väärisid viiki, aga sellistes mängudes saavad otsustavaks väga väikesed asjad ja täna vedas nendega meil.”

Hooaega väga kehva minekuga alustanud Juventus on neljamängulise võiduseeria toel kerkinud 14 punkti peale ja Serie A tabeli seitsmendale kohale. Roma on 15 silmaga neljandal positsioonil. Liigat juhib Napoli, kes pole endiselt ära andnud mitte ühtegi punkti.