Jälgi meid

Jalgpall

Agent tahab Joao Felixit uues meeskonnas näha

Atletico Madridis kolmandat hooaega mängiv Joao Felix ei pruugi enam pikaks ajaks Hispaania pealinna jääda. Väidetavalt soovib tema agent Jorge Mendes, et ta klubist lahkuks.

Info avalikustas Hispaania jalgpalliajakirjanik Ruben Uria, kes lisas, kes Atleticol ei ole kavatsust Felixist loobuda, aga klubi võib meelt muuta, kui uueks hooajaks Meistrite liigasse ei jõuta.

Uria tõi veel välja selle, et 22-aastase ääremängija suhtes on aina suuremat huvi hakanud tundma Barcelona.

Atletico tegi portugallasest 2019. aasta suvel 126 miljoni euro suuruse tehingu käigus ühe jalgpalli ajaloo kalleima mängija, aga Felix ei ole suutnud Madridis oma staatust õigustada.

Viimased esitused temalt on olnud juba paljulubavad, kui ta on suutnud kaheksa mängu peale olla osaline seitsmes väravas, kuid kogu oma Atletico karjääri jooksul on Felixil õnnestunud 104 kohtumisega koguda ainult 26 väravat ja 14 väravasöötu.

Felix avas mänguskoor, kui Atletico reedel Cadizist 2:1 jagu sai ja klubi on Meistrite liiga kohas kinni, aga kümme mängu enne hooaja lõppu ei ole see kaugeltki garanteeritud.

Los Colchoneros mängib tänavu Meistrite liigas üheksandat hooaega järjest ja sealt välja jäämine oleks klubi jaoks suureks rahaliseks hoobiks, mille tõttu ei pruugi Felix jääda ainsaks lahkujaks.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds