VIDEO | Real Madrid pööras hiliste väravatega kaotuse võiduks

Real Madrid tõstis end La Liga ainuliidriks, kui viienda vooru kohtumises alistati Valencia 2:1. Vaid mõni minut enne mängu lõppu oli kuninglik klubi veel kaotusseisus.

Real jäi tagaajaja rolli 66. minutil Hugo Duro väravast, aga Vinicius Junior ja Karim Benzema pöörasid seisu lõpuks ümber.

Esmalt tegi 86. minutil brasiillane prantslase söödust viigivärava ning vaid paar minutit hiljem töötas tandem vastupidiselt ja Benzema sai kirja juba oma hooaja kuuenda tabamuse.

Ründeveteran on tänavu Reali särgis olnud fantastilises hoos, saades enda nimele 11 väravas osalemist.

Real jõudis tulemusega kodust eemal 18-mängulise kaotusteta seeriani, mis on klubi rekordi kordamine.

Carlo Ancelotti meeskond läks tabeli tippu 13 punkti peale. Realile järgneb 11 silma peal istuv linnarivaal Atletico.