Jälgi meid

Jalgpall

Venemaa liiga parima mängija nimel on lahti läinud kõva võitlus

Kolm hooaega Moskva CSKA-s mänginud Nikola Vlasic on olnud juba mõningat aega AC Milani siirdumise äärel, aga nüüd on teda asunud jahtima ka Monaco.

Horvaatia koondislase üleminek Venemaalt Itaaliasse on jäänud raha taha.

Esmalt pakkus Milan tema hankimiseks laenutehingut, aga CSKA-le ei sobi see mitte kuidagi, kuna klubi vajab võlgade katteks raha kohe kätte. Edasi on jõutud pakkumiseni, mis oleks esialgu laen, aga mis kujuneks lõpuks ostutehinguks, kuid selle osas pole summas kokkuleppele jõutud: Milan pakub 25 miljonit eurot, CSKA tahab 30.

Vahepeal olevat käinud üritamas ka Premier League’i uustulnuk Brentford 15 miljoni euro suuruse pakkumisega, kuid sellest keeldus kuuekordne Venemaa meister kiirelt ja mängijale ise polevat samuti olnud üleminekust huvitatud.

Kõva kemplemise käigus on nüüd välja ilmunud Monaco, kes Itaalia jalgpalliajakirjaniku Rudy Galetti sõnul lauale ladunud just CSKA poolt soovitud 30 miljonit.

Milanil võib oma pakkumise kasvatamine raskeks osutuda, kuna klubi on sel suvel uute ostude peale juba hakkama pannud ligi 60 miljonit.

Vlasic on CSKA eest 103 mänguga jõudnud 33 värava ja 20 väravasööduni. Ta valiti Venemaal möödunud kalendriaasta parimaks jalgpalluriks.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds