Jälgi meid

Jalgpall

Barcelona noor talent jõudis olümpiamängudel oma hooaja 66. kohtumiseni

Alles lõppenud jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel Hispaania poolfinaali aidanud Pedri oli neljapäeval juba platsil tagasi, tehes hispaanlaste olümpiakoondise väravateta viigimängus Egiptuse vastu kaasa kõik 90 minutit. Tegu oli tema hooaja 66. kohtumisega.

18-aastane poolkaitsja tegi oma debüütaastal Barcelona eest kaasa 52 mängus ning oma kodumaad on ta nüüd hooaja jooksul aidanud 14 korda. Talle on kokku kogunenud jahmatavad 3526 mänguminutit.

EM-i parim noormängija on OM-il üks kuuest hispaanlasest, kes suvel juba teist turniiri mängimas. Sarnaselt talle tegi ka väravavaht Unai Simon Euroopa meistrivõistlustel kaasa kõik kohtumised ning väljavalitute seas on ka Mikel Oyarzabal, Eric Garcia, Pau Torres ja Dani Olmo. Kõik kuulusid olümpiamängude avamatšis algkoosseisu.

Ülikõrgelt hinnatud Pedrilt ja ülejäänud koondiselt loodetakse, et nad toovad Hispaaniale teise olümpiakulla. Oma esimese võiduni jõuti kodusel 1992. aasta turniiril. Samuti on Hispaanial OM-ilt olemas 2000. aasta hõbemedal.

Tokyos mängitakse C-alagrupis, kus Egiptuse kõrval konkurentideks Austraalia ja Argentina.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds