Jälgi meid

Jalgpall

Dani Alves sihib kohta Brasiilia MM-koondises

Tokyo olümpiamängudel Brasiilia jalgpallikoondise kapteni kohustusi täitev Dani Alves on seadnud endale ambitsioonika eesmärgi: 38-aastane paremkaitsja tahab pääseda brasiillaste MM-koondisesse.

Alves pidi 2018. aasta MM-i põlvevigastuse tõttu vahele jätma, mis mõjub talle kindlasti suure motivaatorina.

“Olümpiakoondisesse kutse saamine oli väga meeldiv üllatus, aga pärast PSG-st lahkumist lubasin endale, et annan endast kõik jõudmaks MM-ile,” rääkis Alves FIFA kodulehele antud intervjuus.

“Elus pead endale seadma suuri eesmärke ja neid jahtima. Sa võid nendeni jõuda või mitte, aga kui ma ei lähe MM-ile, siis saan ausalt tunnistada, et see ei jäänud liiga vähese tahtmise taha.”

“Kui ma seda ei vääri ja mõni teine mängija väärib, siis olen koondise suurim toetaja, aga mõtlen pidevalt MM-i peale ja olen end pühendanud sellele, et saaksin selle unistuse täide viia.”

Alves, kes kolmandat hooaega mängimas kodumaal Sao Paulos, on varasemalt Brasiiliaga käinud kahel MM-finaalturniiril 2010. ja 2014. aastal. Karjääri jooksul üle 40 erineva karika võitnud mängumees oli viimati koondises 2019. aastal.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds