Jälgi meid

Jalgpall

Veider vigastus: Hartlepool Unitedi mängija sattus vatitiku tõttu haiglasse

League Two meeskond Hartlepool United peab hooaja eelviimasele kohtumisele peale minema ilma ühe oma põhimängija Mark Sheltonita, kuna 25-aastane poolkaitsja sai kõrvatikuga toimetades vigastada.

Hartlepool on oma viimasest kümnest mängust võitnud ainult ühe ja laupäevasele matšile Scunthorpe Unitedi vastu minnakse kolme järjestikuse kaotuse järel, aga klubi on suutnud omale koha järgmiseks hooajaks neljandas liigas kindlustada ja seega ei jää Sheltonil õnneks totra trauma tõttu mõni elutähtis mäng mängimata.

“Markil oli kõrvas liiga kaugele läinud vatitups,” kommenteeris meeskonna peatreener Graeme Lee. “Ta on läinud haiglasse. Tundub, et vatitikk läks liiga kaugele ning tal käib pea ringi ja ta ei saa püsti seista.”

Shelton aitas eelmisel hooajal Hartlepoolil võita tugevuselt viienda liiga play-offi ja ta on tänavu meeskonna 44-st liigamängust kaasa teinud 33, lüües ka ühe värava.

Vaatamata hooaja lõpuosa kehvale minekule on sadamalinnaklubi 24 meeskonna konkurentsis jõudnud tublile 15. kohale.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds