Jälgi meid

Jalgpall

Kas Bayern võtab Robert Lewandowski asendajaks Romelu Lukaku?

Robert Lewandowski tahab väidetavalt Barcelonaga ühineda ja Müncheni Bayern peab seetõttu asuma suvel ründeliini täiendama. Bild pakub, et poolaka asendajaks tuleb Romelu Lukaku.

Saksa väljaande sõnul on Bayerni tagatubades räägitud Lukakust juba alates ajast, mil ta aastatel 2013-2017 Evertoni särki kandis.

Belglase suur 12 miljoni euro suurune aastapalk ja arvatavasti ka priske ülemineku summa tähendab, et tema endale saamine on keeruline, aga Lewandowski lahkumise korral kavatsevat Bayern just Lukakut hakkama jahtima.

28-aastane ründeäss võib ise ka igasugustele pakkumistele avatud olla, kuna tema naasmine Chelsea ridadesse on väga ebaõnnestunult välja kukkunud. Lukaku on vaid mõned nädalad enne hooaja lõppu 12 värava peal ja kui see nii peaks jääma, siis oleks see tema halvim hooaeg pärast kümne aasta tagust esimest Chelsea’is veedetud perioodi.

Premier League’is ei ole Lukaku 2022. aasta sees veel kordagi sahistanud ja väärib ka märkimist, et kolm tema väravatest on tulnud karikavõistlustel Inglismaa madalamate liigade satside vastu ja kaks klubide maailmameistrivõistlustel, kus vastaste kvaliteet samuti alati kahtlaseväärtusega.

Lukakut seostatakse veel Milano Interisse naasmisega ning tema olukorral hoidvat silma peal ka AC Milan.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds