Jälgi meid

Jalgpall

Thibaut Courtois tegi Barcelona suunas terava torke: mõned tähistasid El Clasicos triumfeerimist nagu tiitlivõitu

Real Madrid kindlustas laupäeval 4:0 võiduga Espanyoli üle Hispaania meistritiitli ja väravavaht Thibaut Courtois ei jätnud kasutamata võimalust uhkustada sellega Barcelona ees.

Realil piisas 35. meistritiitli kätte saamiseks viigist, aga oma töö tehti Rodrygo kahe tabamuse toel kindlalt ära. Vahe Barcelonaga viidi 18 punkti peale ja Kataloonia klubil ei ole võimalik seda ülejäänud voorudega enam tagasi teha.

Kui märtsis Barcelona El Clasicos 4:0 võidu võttis, siis sai tiitliheitlus korraks põnevust juurde, aga selle pühkis Real kiirelt ära viiemängulise võiduseeriaga.

“Võtmehetk oli pärast El Clasicot,” märkis Courtois. “Mõned tähistasid siis nagu oleksid meistritiitli võitnud, nagu nad oleksid tagasi konkurentsis, kuid me säilitasime rahu ja alistasime raskes mängus Celta ning seejärel Getafe, kes alati keeruliseks vastaseks.”

Väga oluliseks peab Reali väravavaht ka aprilli keskel dramaatiliselt Sevilla vastu võidetud mängu, kus mitmeväravaline kaotusseis 3:2 võiduks pöörati.

“La Liga võit tuli meeskondliku tööga. Me kõik ründame ja kaitseme. Mäng Sevilla vastu oli ülioluline, kui tulime 0:2 seisu pealt välja ajal, mil kõik arvasid, et meid on siruli löödud ja see mõjus meie konkurentidele tapvalt,” ütles belglane, kes võitis Realiga viienda erineva tiitli.

Samal ajal pani Marcelo kotti juba oma 24. võidumedali Realiga ja tegu on klubi uue rekordiga. Ajalukku kirjutas end ka Ancelotti, kellest sai esimene peatreener, kes meistritiitli võiduni jõudnud kõigis Euroopa viies tippliigas.

Realil ja Barcelonal on nüüd erinevaid tiitleid täpselt võrdne arv 97.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds