Jälgi meid

Jalgpall

Vaid kaks kuud Serie A-s töötanud Andri Ševtšenko on juba vallandamise äärel

Novembris Genoa meeskonna etteotsa tõusnud Andri Ševtšenko võib juba 12 mängu järel töötuks jääda, kuna ta pole meeskonda käima saanud.

Liigatabelit arvesse võttes võib väita, et Genoa on Ševtšenkoga teinud isegi tugeva vähikäigu. Tema saabumise ajal oli klubi otse väljakukkumistsooni ees 17. kohal, aga nüüd istutakse otse tagumise kolme seas 19. positsioonil ja turvaline ala on viie punkti kaugusel.

Ševtšenko ei ole suutnud Serie A-s tuua Genoale mitte ühtegi võitu ja kümne vooruga on ta klubi punktisaldot kasvatanud ainult kolme võrra. Kokku on tema ajal tulnud ainult üks karikavõistlustelt saavutatud võit ja seitse kaotust.

Kahe järjestikuse viigiga on mullune Itaalia kõrgliiga 11. klubi teinud väikeseid edusamme ja kolmapäeval suutis Ševtšenko karikamängus võõrsil AC Milani vastu enne 1:3 kaotust mängu lisaajale viia, aga Saapamaa meedia on üsna veendunud, et endist Ukraina koondise bossi ootab enne järgmist liigamatši vallandamine.

Väidetavalt on Ševtšenko kõige tõenäolisemaks asendajaks Rolando Maran, kelle Genoa 2020. aastal vallandas. Kuulujuttude veskitest on läbi käinud ka sakslane Bruno Labbadia, kes 12 kuud töötu olnud pärast Berliini Herthast lahkumist, ja prantslane Rudi Garcia, kellel Itaalia jalgpallist varasem kogemus AS Roma juurest ja kes vaba mees pärast töö lõppu Lyonis eelmise hooaja lõpus.

Ševtšenkot ennast seostati hiljuti Poola koondisega, mis vana aasta lõpus ootamatult oma peatreenerist Paulo Sousast ilma jäi.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds