Jälgi meid

Jalgpall

Väga hea mängija, aga veel parem treener? Wayne Rooney tööd Derby Countys saadab kiidulaul

Sel hooajal Derby Countyga end üliraskest seisust leidev Wayne Rooney on pannud meeskonna väga edukalt mängima ja see on tema suunas palju kiidusõnu toonud.

Derbyle on sel hooajal rahaliste probleemide tõttu jagatud lausa 21 miinuspunkti ja sellisest seisust Championshipi püsimajäämine tundub võitmatu ülesandena. Ent ometi on tänaseks jõutud olukorda, kus see võib isegi õnnestuda.

Mart Poomi endine koduklubi on viimasest viiest voorust teeninud neli võitu ning kogu hooaja peale on 26 mängu jooksul tulnud ainult seitse kaotust. Derby on suutnud juba viimaselt positsioonilt pääseda ja turvalisest tsoonist jäädakse kaheksa punkti kaugusele.

“Tema töö Derbys on täiesti ebamaine olnud,” kiidab Rooneyt endine Inglismaa koondislane Jamie Redknapp. “Tõsiasi, et ta on üldse suutnud nad panna olukorda, kus püsimajäämine on võimalik – see oleks kõigi aegade vägevaim pääsemine.”

Rooney meeskonda kimbutab vähene resultatiivsus, aga endale on lastud vaid 24 väravat. Kõvemat kaitset on näidanud ainult liiga kaks esimest Fulham ja Bournemouth ning 5. koha meeskond West Bromwich Albion.

“Ta on selle klubi uuesti ellu turgutanud, võtnud kontrolli toimuva üle ja ta toob tulemusi,” märkis endine Inglismaa koondise peatreener Steve McClaren, kes praegu Derby juures nõuandjana töötamas.

Rooney suurepärane töö Derbys võib aga poolikuks jääda, kuna teda on hakatud seostama vabanenud Evertoni peatreeneritooliga. Inglismaa meedia sõnul on tal lähipäevadel klubiga ka ametlik töövestlus tulemas.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds