Jälgi meid

Jalgpall

Pierre-Emerick Aubameyangil on kosilasi igast maailma nurgast

Arsenali poolt kõrvale lükatud Pierre-Emerick Aubameyang on huvi pakkumas mitmetele Euroopa klubidele ning samuti on tal pakkumine laual Saudi Araabiast.

Sky Sportsi sõnul on Saudi Araabia kõigi aegade edukaim klubi Al Nassr valmis Gaboni ründetähe endale laenule võtma kuni hooaja lõpuni.

Samuti tuuakse välja, et Aubameyangi vastu tunnevad huvi Itaalia gigandid AC Milan ja Juventus, Prantsusmaalt PSG ja Marseille ning La Liga tiitlist unistav Sevilla.

32-aastasel ründajal on Arsenaliga leping kuni järgmise hooaja lõpuni ja väidetavalt tuleb talle selle ajani palgarahana välja käia veel 30 miljonit eurot.

Premier League’i 2018/19 hooaja Kuldse Saapa võitja ei ole Arsenali eest mänginud alates 6. detsembrist ja ta on sel hooajal 15 kohtumisega enda nimele saanud ainult neli tabamust.

Aubameyang on praegu tagasi Londonis, kus tal tehti lisauuringud seoses südameprobleemidega, mis talle Gaboni koondise juures koroonaviirusest paranemise järel diagnoositi. Ta teatas Instagramis, et temaga on kõik siiski korras. Sõnum, mis tema potentsiaalsetele kosilastele kahtlemata hingerahu annab.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pierre-Emerick Aubameyang (@auba)

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds