Jälgi meid

Jalgpall

Tottenhami treeneripostist ilma jäänud Paulo Fonseca: mind ei palgatud ründava mängustiili tõttu

Suvel Tottenham Hotspuri peatreeneri kohast ootamatult ilma jäänud Paulo Fonseca on esinenud huvitava avaldusega, väites, et klubi ei palganud teda tema ründava mängustiili pärast.

Endine AS Roma boss oli juunis suusõnaliselt Tottenhamiga kaheaastases lepingus kokkuleppele jõudnud, aga ootamatult jäi tema palkamine ära. Seda põhjendab ta uue jalgpallidirektori Fabio Paratici saabumisega.

“Meil oli kokkulepe sõlmitud,” ütles Fonseca the Telegraphile antud intervjuus. “Me planeerisime hooajaeelset perioodi ja Tottenham tahtis ründava mentaliteediga treenerit.”

“Asjad muutusid, kui uus direktor saabus ja me ei suutnud mõningaid ideesid kooskõlastada ning ta eelistas teist treenerit.”

48-aastane portugallane oli eelnevalt teiste otsustajatega küll ühise keele leidnud.

“Minult taheti, et ehitaksin meeskonna, mis suudab atraktiivset ja ründavat jalgpalli mängida ning olin selleks valmis,” lisas ta.

“Ma ei oska teistmoodi tegutseda. Kõigil mu meeskondadel on seesugused alused olnud. Ma ei hakka suurte meeskondade vastu oma meeskonda välja saatma selleks, et enda karistusala juures kaitsta.”

Tottenhami pikad treeneriotsingud viisid lõpuks Fonseca kaasmaalase Nuno Espirito Santoni. Endine Wolverhamptoni loots alustas Põhja-Londonis hästi, kui ta tõi võidud kõigist kolmest esimesest Premier League’i mängust, aga nendele on järgnenud järjestikused 0:3 kaotused.

Fonseca on samal ajal jäänud ootama tema jaoks sobivat tööotsa. “Tahan õiget projekti ja klubi, kus inimesed usuvad minu ideedesse, mu mängustiili,” sõnas endine kaitsemängija.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds