VIDEO | PSG vajas võiduni jõudmiseks taas lisaminutite väravat

Nädalavahetusel Lyonist kolmanda lisaminuti väravaga jagu saanud PSG pakkus dramaatilise lõpu ka kolmapäevasele matšile Metziga, kui 2:1 võit kindlustati 95. minutil.

Nii esimese kui teise värava kangelaseks oli Pariisi klubil Achraf Hakimi. Ta avas mänguskoori 5. minutil ning hoolitses võiduvärava eest pärast seda, kui Boubakar Kouyate oli 39. minutil nurgalöögist viigistanud.

Metz võis pärast matši väga nördinud olla, kuna peakohtunik Jeremie Pignard lisas mängule ainult kolm minutit, aga aja venimises saab kodumeeskond vaid iseennast süüdistada.

Võõrustajate kapten Dylan Bronn võttis kohe lisaminutite alguses aja venitamise eest teise kollase kaardi ning Pignard pidi korda looma ka Metzi peatreeneri Frederic Antonetti platsi äärest minema saatmisega.

Sealt tuli PSG-le piisav aeg juurde, et võiduvärav ära lüüa. Tegu on Hakimi karjääri kolmanda mänguga, kus ta kahe tabamuseni jõudnud.

Pariislased mängisid kohtumist ilma Lionel Messita, kes on jäänud põlvetraumat ravima.

Mauricio Pochettino hoolealused on tänavu liigas võitnud kõik seitse kohtumist, lüües kokku 20 väravat.