Jälgi meid

Jalgpall

Bayerni peatreener Antonio Rüdigeri hankimisest: pean rahakotti vaatama

Järgmisel aastal vabaagendiks saavat Antonio Rüdigeri on hakatud paari panema mitme Euroopa tippklubiga ning nende seas on ka Müncheni Bayern. Bundesliga valitseja peatreener Julian Nagelsmann andis kuulujuttudele humoorika vastuse.

Bayerni boss kiitis Chelsea meest ja ei eitanud otseselt huvi tema suhtes.

“Tal on uskumatult hea agressiivsus, ta on hea kaitsja,” sõnas Nagelsmann ajakirjanikele. “Ütlesin eelmisel nädalal, et mulle meeldib, kui mängija oma rolli õigustab. See kehtib Toni puhul täielikult.”

“Ausalt öeldes ei ole ma Brazzoga (Bayerni spordidirektor Hasan Salihamidžic) temast veel rääkinud. Uskuge või mitte. Ja isegi, kui oleksin rääkinud, siis ma ei ütleks teile seda. Peaksite sellest lihtsalt lugema.”

“Ma ei tea isegi, kui kaua tema leping kestab. Pean selle järgi uurima. Seejärel vaatan palju mul veel rahakotis raha on ja siis näeme, mis tulevik toob.”

Berliinis sündinud Rüdiger tegi Saksamaal oma profidebüüdi Stuttgarti ridades. Ta kannab Chelsea särki alates 2017. aastast pärast kahte AS Roma ridades veedetud hooaega.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds