Jälgi meid

Jalgpall

Atletico on Kieran Trippieri asendamiseks välja vaadanud kolm varianti

Juba mitu nädalat vana Kieran Trippieri Newcastle Unitedisse siirdumise jutt on teoks saamas ja Atletico Madridil on vaja talle leida asendus. Selleks on laual lausa kolm varianti.

Väljaande AS andmetel on Atletico luubi alla võtnud Nordi Mukiele, Djibril Sidibe ja Giovanni Di Lorenzo.

Neist kõige kergem oleks Sidibe hankimine, kuna prantslasel on leping AS Monacoga lõppemas.

Väidetavalt on maailmameister juba pikemat aega Atleticole sümpatiseerinud ja teda sooviti mitu aastat tagasi endale tuua. 29-aastane mängumees on alates 2016. aastast olnud Monaco hingekirjas. Vahepeale mahub küll üks Evertonis laenul veedetud hooaeg.

Cisse rahvuskaaslane Mukiele on neljandat hooaega RB Leipzigi ridades ja tal jagub lepingut veel üheks hooajaks. 24-aastasena on ta mängija, kes võiks veel pikka aega Atleticot aidata.

Suvel Itaalia Euroopa meistriks aidanud 28-aastase Di Lorenzoga on lugu kõige keerulisem, kuna tal on Napoliga leping kuni 2026. aasta suveni.

Trippieri lahkumine tähendab seda, et Šime Vrsaljko jääb Atletico ainsaks paremkaitsjaks. Sel positsioonil võib tegutseda ka Marcos Llorente, aga AS-i sõnul soovib peatreener Diego Simeone teda kindlasti ründavamal kohal kasutada, mis tähendab, et paremkaitsja kohta soovitakse kindlasti täiendada.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds