Jälgi meid

Jalgpall

Tottenham plaanib rünnakut täiendada Prantsusmaa legendi pojaga

Tottenham Hotspur on jätkuvalt ilma peatreenerita, aga sellele vaatamata on klubi aktiivselt mängijateturul toimetamas. Inglismaa meistrivõistluste tänavune seitsmes meeskond jahib Mönchengladbachi Borussia ründajat Marcus Thurami.

Prantsusmaa jalgpalliajakirjanik Mohamed Bouhafsi teatas, et Thuram lahkub sel suvel kindlasti Borussiast ning ta on läbirääkimistes Tottenhamiga, kes 23-aastasest mängumehest enda jaoks mängijateturul prioriteedi teinud.

Thuram, kelle isa Lilian on Prantsusmaa koondise rekordinternatsionaal, lõpetas tänavu Mönchengladbachis oma teise hooaja. Ta on klubi eest 79 mänguga kirja saanud 25 väravat ja 21 väravasöötu.

Saksamaa meedia sõnul oli Thuramil sel suvel lepingus 30 miljoni suurune väljaostuklausel, aga see olevat praeguseks aegunud.

Thurami, kes nimetatud ka prantslaste EM-i koondisesesse, on varasemalt Inglismaal seostatud Manchester Cityga.

Treeneririndelt tulev viimane informatsioon seostab Tottenhami Paulo Fonsecaga, kes pärast AS Romast lahkumist vabaagent.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds