Jälgi meid

Jalgpall

Tobe olukord: Bayerni suurost peab lepingus olnud klausli tõttu hooajaks ettevalmistumist alustama vana klubi juures

Dayot Upamecano liikumine RB Leipzigist Müncheni Bayernisse on omapärasel põhjusel Saksamaal furoori tekitamas. Kui tavapäraselt toimuvad eelnevalt kokkulepitud suvised üleminekud 1. juulil, siis 22-aastane kaitsemees ei saa tema lepingus olnud klausli tõttu enne kuu keskpaika Münchenisse kolida.

Prantslase siirdumine Bayerni ridadesse sai selgeks juba talvel, kui Saksamaa jalgpalli valitseja maksis tema eest 42,5 miljonit eurot, mis oli Upamecano väljaostuklausel. Just selle tõttu peab Bayern oma meest kaks nädalat kauem ootama.

Saksamaa väljaanne Bild uuris olukorda ja selgitas välja, et klauslit ära makstes saab ostev klubi mängija endale alles 15. juulil. Seda on kinnitanud ka Leipzigi kommertsdirektor Florian Scholz.

“Kahtlemata oleks mõlema klubi jaoks loogilisem, kui Dayot Upamecano alustaks pärast suvepuhkust hooajaks ettevalmistumist oma uue klubi juures, ent on tõsi, et selle lepingulise kokkuleppe tõttu nii ei ole. Seetõttu eeldame, et ta alustab treeninguid RB Leipzigi juures,” rääkis Scholz.

Bild toob veel välja, et Bayernil on üks võimalus Upamecano ikkagi alates 1. juulist endale saada, aga selleks peaks klubi maksma poole tema kuupalgast ja see summa küündib 200 000 euro lähedale. Seda polevat klubi valmis tegema.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds