Jälgi meid

Jalgpall

Kas Hispaania koondises tekib koroonakolle? Juba teine mängija andis positiivse testi

Hispaania koondise seis enne sel nädalal algavaid Euroopa meistrivõistlusi kipub minema aina tumedamaks, kuna Diego Llorentest on saanud teine meeskonnaliige, kes andnud positiivse koroonaproovi. Nakatunuid võib veel juurde tulla.

Hispaania jalgpalliliit teatas Llorente positiivsest testist teisipäeval vaid mõni aeg pärast seda, kui liidu president Luis Rubiales oli öelnud, et kapteni Sergio Busquetsi positiivne proov ei jää arvatavasti koondises ainsaks.

Kartes koroonakolde tekkimist, reageeris Hispaania nädala alguses kiirelt ja kutsus kokku kuuest mängijast moodustatud eraldi grupi, kes on oma “mullis” treenimas.

Kepa Arrizabalaga, Raul Albioli, Brais Mendezi, Pablo Fornalsi, Rodrigo Moreno ja Carlos Soleriga on nüüd ühinenud ka valik U21 koondislasi, kes Hispaania põhimeeskonna asemel mängides alistasid teisipäeval kontrollkohtumises Leedu 4:0.

Hispaania spordiminister Jose Manuel Rodriguez Uribes on teatanud, et kõik koondislased saavad kolmapäeval viiruse vastu vaktsineeritud, aga võimalik, et sellega on hiljaks jäädud.

Peatreeneril Luis Enrique’il on aega laupäeva õhtuni, et teatada koroona küüsi langenud mängijate võimalikud asendajad koondises.

EM-i esimene mäng on Hispaanial kavas esmaspäeval Rootsi vastu, kellel samuti kaks mängijat positiivse koroonaproovi on andnud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds