Jälgi meid

Jalgpall

Tottenham ja Wolverhampton on Adama Traore üleminekus kokkuleppele jõudmas

Premier League’i üks põnevamatest mängumeestest Adama Traore võib peagi fänne hullutada uue meeskonna ridades. Hispaania koondislane on Wolverhampton Wanderersi värve Tottenhami omade vastu välja vahetamas.

Traored on 18 kuud enne lepingu lõppu palju klubivahetusega seostatud ja kuigi Wolves lükkas nädala alguses tagasi  Spursi 15 miljoni naela suuruse pakkumise, siis ei ole Londoni klubi jonni jätnud. The Athleticu sõnul tahab Wolves 25-aastase ääremängija eest kätte saada 20 miljoni naela juurde jääva summa.

Tottenhami peatreener Antonio Conte on terve kuu jooksul meedia läbi endale täiendusi palunud ja usutakse, et ta teeb Traorest Emerson Royali asemel oma põhivaliku paremkaitses.

Traore on Wolvesis mänginud alates 2018. aastast, tehes 153 kohtumises 11 väravat ja jagades 18 väravasöötu. Viimased paar hooaega on tema jaoks värava ees olnud väga rasked.

Alles eelmisel nädalal Southamptoni vastu sündis Traore selle hooaja esimese tabamuseni ning kogu eelmise hooaja jooksul suutis ta kõikide sarjade arvestuses panustada ainult kolme värava ja kolme väravasööduga.

Tottenhami poolt on üleminekuakna viimasel nädalal oodata ka mitmeid müügitehinguid, kuna klubist lahkumisega seostatakse Dele Allit ja Tanguy Ndombeled.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds