Tottenham alistas Manchester City. Liverpool tegi sama Portoga

son min vs city

Lõuna-Korea jalgpallur Son Heung-mini värav aitas Tottenham Hotspuri Meistrite Liiga veeranfinaalide avamängus 1-0 võiduni Manchester City vastu.

Spursi uue staadioni avaväravaga hakkama saanud Son jätkas oma hoogu ka Meistrite Liigas ning kindlustas meeskonnale teise järjestikkuse võidu nende uues kodus. Mängu jääb varjutama Tottenhami liidri Harry Kane teisel poolajal saadud vigastust.

Esimesel poolajal oli Manchester Cityl suurepärane võimalus mängu juhtima minna kui nende kasuks määrata pärast Danny Rose`i käega mängu penalti. 11-meetri karistuslööki läks sooritama Segio Agüero, kelle pehmevõitu löögi aga Hugo Lloris tõrjus.

Soni väravat näeb siit:

Liverpooli võit Anfieldil oli põhimõtteliselt kindel juba 26. minutiks. Naby Keira viis kodumeeskonnda juba 5. mänguminutil ette ning Trent Alexander-Arnold vormistas esimese poolaja keskel seisuks 2-0. Mängude korduskohtumised peetakse 17. aprillil. Mängu kõrghetki vaata siit:

Neljanda Inglismaa Kõrgliiga klubina asub täna tulle Manchester United, kes võõrustab Old Traffordil FC Barcelonat. Männgu ennustusvihjeid saab lugeda siit.