Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO: Hazardi kaks väravat tõstsid Chelsea kolmandale kohale

hazard vs west ham

Eden Hazard lõi Chelsea eilses 2-0 võidumängus West Hami üle mõlemad väravad ning aitas oma koduklubi taas Meistrite Liigasse kvalifitseeruvale 3. kohale.

Võõrustajad avasid väravatearve 24. minutil kui Hazard läks kiirusega 3 kaitsjast mööda ning sepistas oma hooaja 14. Inglismaa Kõrgliiga värava.

Mõned minutit hiljem oli belglane enda nimele ka resultatiivset söötu saamas, kuid Gonzalo Higuain ei suutnud tema passi tervava nurga alt väravaks vormistada, tabades hoopiski posti.

West Ham oli teisel poolajal küll paremini mängus sees, kuid võõrustajad olid need, kes ka järgmise ning samas ka viimase värava enda nimele said. Taas oli skoorijaks Hazard, kes 90. minutil Chelsea`le 3 punkti kindlustas.

Chelsea asub nüüd 1 rohkem peetud kohtumise juures tabelireal 3. kohal. Londoni klubil on koos 66 punkti, neljandal real asuval Tottenhamil ning 5. kohta hõivaval Arsenalil on pügalaid vastavalt 64 ning 63.

Kohtumise kokkuvõtet ning kõrghetki näeb siit:

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds