Kolmapäevane Meistrite Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Meistrite Liiga veerandfinaalid on täies hoos. Kolmapäeva pakub meile kaks väga atraktiivset vastasseisu. Loe edasi ning leiad ühe 8.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 160€.

Ajax vs. Juventus

Algab kell 22:00. Ülekanne: TVPlay Sports

Ajaxile loosiratas armu ei andnud. Hoolimata juba väga korralikule tulemusele Meistrite Liigas, sooviti kindlasti lihtsamat loosi. Itaalia jalgpalli valitsejal Juventusel lasub kindel favoriidi koorem. Kaheksandikfinaalis Real Madrid favoriidi seisvust Ajaxi vastu ära kasutada ei suutnud. Kas Juventus veerandfinaalis suudab?

Kui meenutame Ajaxi ja Real Madridi vastasseisu, siis edu tõi Hollandi klubile julge mäng. Juba esimestest minutitest peale näidati üles agressiivsust ja taheti ise mängu kontrollida. Arvatavasti tullakse ka Juventuse vastu sama plaaniga. Nemad on siin paaris selged autsaiderid ja juhul kui nad koduväljakul väravat ei löö, siis võiks lugeda nende jaoks Meistrite Liiga hooaja lõppenuks, sest ei näe võimalust, et nad korduskohtumises Itaalias suudaksid Juventust võita. Amsterdami Ajaxil ei ole enam midagi kaotada, võita aga oi kui palju.

Ajax on koduväljakul üllatusvõimeline meeskond. Juba alagrupimängudes näidati ennast positiivsest küljest, kui AEK-i ja Benfica üle teeniti kindlad võidud. Müncheni Bayerniga mängiti suureskooriline 3:3 viik. Just rünnakul on meeskond eriti pidurdamatu. Seda näitab ka väravate arv, mis nad see hooaeg kõikide liigade peale kokku löönud on. Selle suurepärase rünnaku pärast ei soovitakski Juventuse võidu peale panustada, mis esialgu tunduks üsna kindel valik. Hoopis kindlam on, et näeme siin kohtumises vähemalt kolme väravat.

Peamine põhjus väravaterohkeks kohtumiseks juba eelpool mainitud Ajaxi mentaliteet. Nulli nad hoidma ei hakka ja enda riskeeriva mängustiiliga elavdavad ka Juventuse distsiplineeritud mängustiili. Pakume esimese kohtumise resultaadiks 1:2 või 2:2.

Meie valik: Üle 2.5 värava (2.05 @ Coolbet)

Manchester United vs. Barcelona

Algab kell 22:00  Ülekanne: TVPlay Sports

Kaheksandikfinaalis ühe suurima üllatusega hakkama saanud Manchester United võtab Old Traffordil vastu Barcelona. Ilma keerutamata ütleme välja, et meie silmis on Barcelona väga suureks favoriidiks. Kindlasti suuremad kui kihlveokontorite arvates.

Manchester United pääses veerandfinaali suuresti tänu õnnele. PSG oli peale esimese kohtumise 2:0 võitu mõtetega veerandfinaalis ning ei olnud  korduskohtumiseks vaimselt terav. Manu kõikide väravate juures oli õnnefaktor suuresti mängus. Õnn on jalgpallis edukateks tulemusteks vajalik, kuid pikaajalisi positiivseid resultaate vaid selle pealt ei tee. Usume, et seda näitab neile Barcelona juba esimeses kohtumises.

Barcelona on meeskond, kelle mängude tulemused sõltuvad eelkõige nende endi esitusest, mitte vastase halvast või heast päevast. Ohtlike olukordi suudavad nad kõikide meeskondade vastu tekitada, kõik oleneb nende realiseerimisest. Me usume, et korraliku realiseerimise juures lööb Barcelona juba esimeses kohtumises Manchester Unitedi puuri palle täis.

Samuti ei ole Manu kaitse hetkel vajalikul tasemel. Viimasest viiest kohtumisest on ette näidata vaid üks nullimäng. Viimati lasti Wolvesil lüüa endale kaks väravat. Väravavaht De Gea on reaktsiooni poolest üks maailma parimaid väravavahte, kuid tema hiilgavatest tõrjetest jääb väheks, kui kaitseliin ei suuda sammu pidada Messi, Suareze ja Coutinhoga.

Koefitsientidest ei peegeldu kahe meeskonna tõeline tasemevahe. Ei ütleks, et Manchester United oleks tugevam klubi kui Sevilla, Lyon või Real Madrid kellele Barcelona sel hooajal juba korraliku väravatesaju korraldanud on. Hoolimata sellest, et kohtumine toimub võõrsil, on Barcelona tänu oma mängijate individuaalsetele oskustele suur favoriit.

Meie valik: Barcelona üle 2.5 värava (3.8 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 8.00

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 160€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.