Jälgi meid

Jalgpall

Timo Werner võib suvel Saksamaale naasta

Timo Werneri suur üleminek Chelsea’isse ei ole plaanipäraselt välja kukkunud ja 25-aastast sakslast seostatakse kodumaale naasmisega.

Werner liikus 2020. aasta suvel 53 miljoni euro eest RB Leipzigist Londonisse ja Sinised on seni 76 kohtumisega temast välja pigistanud ainult 19 väravat ja 19 väravasöötu.

Saksamaa koondislane hiilgas kolmapäevases karikamängus ühe värava ja kahe sööduga, aga enne seda oli tema saldo selle hooaja peale ainult kuus väravat ja kaks söötu. Tagasihoidlikuks on jäänud ka tema mänguaeg – 24 matši peale 1310 minutit.

Näib, et Werner ei kuulu Chelsea peatreeneri Thomas Tucheli plaanidesse ja seetõttu on Goal.com andmetel tuleval nädalal plaanis kohtumine Werneri esindajate ja klubi vahel, selgitamaks välja, mis plaanid Tuchelil temaga on.

Goal lisab, et kui kohtumine Werneri jaoks soovitud tulemust ei too, siis kaaluks ta tõsiselt kodumaale naasmist ja Dortmundi Borussiaga liitumist.

Werner võiks olla ideaalne asendus suvel suure tõenäosusega klubist lahkuvale Erling Haalandile, kuigi arvatakse, et tema 300 000 euro suurune nädalapalk on liiga suur selleks, et Dortmund oleks nõus võtma selle täielikult enda kanda.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds