Jälgi meid

Jalgpall

Manchester Unitedit hakati seostama Carlo Ancelottiga

Manchester Unitedit on peamiselt seostatud Maurico Pochettino ja Erik ten Hagi palkamisega, aga nüüd on klubi radarile ilmunud ka Carlo Ancelotti.

ESPN-i andmetel kaaluks United itaallase palkamist lühiajalise lahendusena, kui selline võimalus peaks tekkima.

Ancelottil on soojad suhted Sir Alex Fergusoniga, kellele klubi uus tegevjuht Richard Arnold on nõu saamiseks toetunud.

ESPN-i sõnul olevat Ferguson ka Pochettino suur austaja, aga ta on soovitanud kaaluda Ancelotti palkamist, kui praegune PSG boss suvel Unitedi pakkumisest keeldub.

Selleks hooajaks Real Madridi naasnud Ancelotti on La Ligas tegemas väga edukat hooaega, aga väidetavalt on tema tool hakanud kõikuma pärast seda, kui meeskond Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängus Pochettino ja PSG vastu väga nõrga esituse tegi.

Klubi olevat pärast nähtut hakanud mõtlema just Pochettino palkamisele ja seetõttu võibki Ancelotti suvel Unitedi jaoks vabaks jääda.

Premier League’is Chelsea ja Evertoni peatreenerina 134-st kohtumisest 74 võitnud ja ainult 34 kaotanud Ancelotti on tõestanud, et suudab Inglismaa kõrgliigas edukas olla ja tema tulek võiks hästi sobida ka Cristiano Ronaldole, kellega koos võideti 2014. aastal Realis Meistrite liiga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds