Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Chelsea nägi karikavõistlustel kurja vaeva esiliigaklubi alistamisega

Pärast Roman Abramovitši müügikuulutust uue ajastu suunas liikuma hakanud Chelsea jäi Inglismaa karikavõistlustel Luton Towni vastu kaks korda kaotusseisu, enne kui end läbi häda veerandfinaali vinnati.

Mullune finalist jäi Championshipi kuuenda klubi vastu kohe mängu alguses taha, kui Reece Burke nurgalöögiolukorrast skoori tegi. 102 sekundiga sündinud värav tähistab sel hooajal Chelsea poolt kõige kiiremini lastud väravat.

Vastus tuli Sinistelt 27. minutil, mil harvakasutatav Saul karistusala joone juurest täpselt posti kõrvale palli keerutas.

Puhkama mindi aga ikkagi kodus mänginud Lutoni eduseisus. 40. minutil pääses Harry Cornick kaitseliini taha ning Kepa ei suutnud olukorda neutraliseerida.

Külalised said oma teise viigivärava 68. minutil Timo Werneri kaudu, kes oma hooaja seitsmenda tabamuseni jõudis.

Juba Sauli abistanud sakslane võttis mängust veel ka teise väravasöödu, kui ta toimetas 78. minutil palli värava alla Romelu Lukakule, kes mõne meetri pealt ei eksinud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds