Jälgi meid

Jalgpall

Thomas Tuchel võttis Chelsea’iga Meistrite liigas rekordilise võidu

Chelsea vormistas kolmapäeval Meistrite liigas 2:1 võiduga Lille’i üle edasipääsu veerandfinaali ja koos sellega tõusis meeskonna peatreener Thomas Tuchel rekordite raamatusse.

Sakslane jõudis Meistrite liigas oma 50. mängus 32. võiduni ja mitte ükski peatreener pole neid poole saja kohtumisega rohkem võtnud.

Tuchel asus rekordit jagama Jupp Heynckesiga, kes omal ajal 32 võitu 47 matšiga kokku ajas. Rohkem Meistrite liiga mänge tema nimele ei kogunenudki.

Vähemalt 50 kohtumisega treenerite seas oli eelnev rekordiomanik Zinedine Zidane 31 võiduga. 30 peale oli jõudnud veel ka Pep Guardiola.

Tucheli esimene Meistrite liiga matš treenerina oli 2016. aasta septembris ja ta tüüris seal Dortmundi Borussia võõrsil 6:0 võiduni Varssavi Legia üle.

Chelsea juures on tema nimel Meistrite liigast nüüd 11 võitu, kaks viiki ja kaks kaotust.

Kogu karjääri peale on Tuchelil Euroopa tugevaimas klubisarjas 32 võidu kõrvale kogunenud seitse viiki ja 11 kaotust. Tema meeskonnad on löönud 110 väravat ja endale lasknud 47. Nullimänge on ta oma meeskonnaga suutnud teha 23, millest kümme on tulnud Chelsea’iga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds