Jälgi meid

Jalgpall

Manchester Unitedi legend: meeskond vajab ühte korralikku treenerit

Manchester Unitedi Meistrite liiga hooaeg sai teisipäeval läbi, kui Old Traffordil Atletico Madridile 0:1 alla jäädi. Klubi legend Paul Scholes süüdistas ebaõnnestumises kõige rohkem peatreenerit Ralf Rangnicki.

United alustas mängu hästi, aga Renan Lodi viis külalised 41. minutil juhtima ja sealt edasi õnnestusid Rangnicki meestel juba väga vähesed asjad.

“Ma ei mõista, kuidas tema selle klubi peatreeneriks valiti,” ütles Scholes pärast mängu sakslase kohta.

“Selle meeskonna jaoks on ülioluline saada üks korralik treener. See ei ole kohutav grupp mängijaid. Neile tuleb luua struktuur ja mänguplaan – selles koosseisus on mõned tõeliselt talendikat mängijad.”

“Jõudmaks uuesti liiga võitmisele ligilähedalegi peab klubi hankima tõelise treeneri, kes meeskonnale sobib.”

Hooaja lõpuni ametis olev Rangnick sai meeskonna juures oma 20. kohtumises kolmanda kaotuse. Võiduni on ta suutnud Unitedi tüürida ainult üheksa korda.

Punased Kuradid kaotasid Meistrite liigas viimase kaheksa väljakukkumisringi duelli peale kuuendat korda. Enne seda oli lüüasaamisi 16 korra peale ainult kolm.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds