Jälgi meid

Jalgpall

Spordiuuringute keskus: tippliigade viimase kuu parim mängija on Crystal Palace’i poolkaitsja

Rahvusvahelise spordiuuringute keskuse (CIES) jalgpalliosakond pani kokku edetabeli Euroopa viie tippliiga viimase kuu parimatest mängijatest ja selle tipus troonib Crystal Palace’i poolkaitsja Conor Gallagher.

Gallagher, kes mängib Palace’is laenulepinguga Chelsea’ist, on CIES-i enda indeksi järgi saanud kuu näitajaks 96,0, edestades sellega järgnevaid selge vahemaaga.

94,7-ga on 2. kohal Chelsea ääremängija Callum Hudson-Odoi ning 3. koha jagavad 94,0 näitajaga ära Jorginho (Chelsea) ja Luka Modric (Real Madrid).

Modric on ainus mitte Chelsea sidemetega mängija esiviisikus, kuna 5. positsioonil on koha sisse võtnud Thiago Silva.

Gallagher on juba kolmandat järjestikust hooaega laenulepinguga Chelsea’ist eemal veetmas, aga 21-aastane keskväljamees, kes debüteeris sel kuul ka Inglismaa koondises, näeb ennast tulevikus siiski selgelt Siniste mängijana.

Premier League’i tabelis 10. kohale jõudnud Palace on tänavu löönud 18 väravat ja Gallagher on olnud neist osaline seitsmes, saades neli tabamust enda nimele ja tehes kolmele eeltöö.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds