Jälgi meid

Jalgpall

Pesumasinate kuller tõi Meistrite liigas AC Milanile elutähtsa võidu

Junior Messias oli kolmapäeval oma nime vääriline, kui aitas Meistrite liigas hilise väravaga tuua AC Milanile võidu Atletico Madridi üle, mis jättis meeskonna edasipääsulootused ellu. Tegu oli väga erilise hetkega mehe jaoks, kes alles mõned aastad tagasi mängis poolprofina, töötades samal ajal kullerina.

30-aastane mängumees, kes enamasti vedas kullerina pesumasinaid laiali, lõi nii hiljuti kui hooajal 2017/18 väravaid Serie D-s Gozzano meeskonna eest ning kõrgliigas mängib ta alles teist hooaega.

Mullu sai Messias Crotone eest Serie A-s kirjas üheksa väravat ja selle pealt teenis ta ülemineku Milani. Tõsi, tegu oli päris paanikaostuga, kuna brasiillase hankimine laenulepinguga sai teoks alles suvise ostuakna viimase tunni sees.

Messias oli enne kolmapäevast matši Milani eest väljakule pääsenud vaid 49 minutiks. Metropolitano staadionil tuli 25 minutit talle juurde ja ta lõi 87. minutil Franck Kessie tsenderdusest värava, mis tõstis Milani B-alagrupis kolmandaks ja tõukas Atletico neljandaks.

“Tahtsin lihtsalt nutta, kõik eelnev läbielatu käis mu peast läbi,” vastas Messias mängu järel küsimusele, millised tema emotsioonid pärast värava löömist olid. “See oli kogu mu karjääri ilusaim õhtu. Loodan, et tuleb veel samasuguseid õhtuid.”

Messias alustas oma jalgpallurikarjääri alles 23-aastasena tugevuselt Itaalia viienda liiga klubi Casale juures, kust käis omal ajal läbi ka endine Eesti koondise väravavaht Sergei Pareiko.

Hoidmaks oma kahel lapsel toitu laual, on ta töötanud ka telliskivide puhastajana, teenides iga puhta tellise eest 20 senti. Nüüd on tal Milanis aastapalgaks miljon eurot. Ja kui raha kulub meie kõigi käes alati lihtsalt ära, siis Meistrite liiga väravat ei võtta Messias Juniorilt enam mitte keegi.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds