Sheffield United avas võiduarve, Chelsea kaotas punkte

Päeva esimeses kohtumises kohtusid omavahel Sheffield United ja Crystal Palace. Esimene poolaeg kulges kodumeeskonna kergel domineerimisel. Suudeti tekitada üsna palju häid võimalusi skoorimiseks, kuid kuidagi ei suudetud pealelööke raamidesse paigutada. Avapoolaeg 0:0.

Teine poolaeg kandis kodumeeskonna surve lõpuks vilja. 47-ndal minutil näidati vasakul äärel suurepärast kombinatsiooni, mille abil suudeti löögile mängida Luke Freeman. Selle löögi suutis küll Crystal Palace´i väravavaht tõrjuda, kuid tagasipõrkunud palli kõmmutas väravasse John Lundstram.

Peale kaotusseisu jäämist hakkas mängu domineerima külalismeeskond, kuid ei leitud loogilisi lahendusi vastase väravale ohtlikuks saamiseks ja peale lõpuvilet särasidki tablool Sheffield Unitedi võidunumbrid 1:0.

Hilisemas kohtumises võttis Londoni Chelsea kodus vastu Leicester City. Kodumeeskond alustas mängu suurepäraselt ning juba seitsmendal minutil viis Mason Mount Chelsea 1:0 juhtima. Leicesteri kaitsja Ndidi kinkis palli Mountile, kes sai seejärel sooritada üsna healt positsioonilt karistusalast pealelöögi ning ei eksinud. Avapoolajal rohkem väravaid ei löödud.

Teisel poolajal hakkas ka Leicester City aktiivsemalt viigiväravat otsima ning poolaja keskel jõuti ka sihile. Esimese värava süüdlaseks olnud Ndidi heastas oma eksimuse, kui lõi otse nurgalöögist peaga värava ning viigistas seisu 1:1-le. Peale viigiväravat muutusid Leicesteri mängijad väga enesekindlaks ning suutsid veel mitmeid ohtlike olukordi luua, kuid skoorida enam ei suudetud. Kohtumine lõppes tulemusega 1:1.

Enne teise vooru viimast kohtumist on ainsana täiseduga jätkamas Liverpool ja Arsenal. Nendega on võimalik liituda veel Manchester Unitedil, kes kohtub esmaspäeva õhtul Wolves-ga. Selle kohtumise ennustsvihjed leiad siit.