Jälgi meid

Ennustusvihjed

Wolverhampton vs. Manchester United ennustusvihjed

pogba angry

Premier League´i teise mängudevooru lõpetab Wolvesi ja Manchester Unitedi vaheline mõõduvõtt. Ajaloo edukaima Inglise klubi Manchester Unitedi jaoks on Wolverhamptoni meeskond ülimalt ebamugav – eelmise hooaja kolmes omavahelises kohtumises ei suutnud Punased Kuradid kordagi liiga uustulnukat üle mängida.


Wolves vs. Man.United

Esmaspäev 19. august 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay sports

Manchester Unitedi võit (2.45 @ Coolbet)
Wolves üle 2.5 hoiatuskaardi (3.15 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest kolmest omavahelisest kohtumisest on Wolves võitnud kaks ja üks on jäänud viiki.
  • Viimases kahes omavahelises kohtumises, mis on toimunud Wolvesi koduväljakul, on nähtud kokku lausa 14(!) hoiatuskaarti.
  • Manchester United pole viimases neljas koduliiga võõrsil kohtumises võidurõõmu tunda saanud.

Wolves alustas kodust jalgpallihooaega 0:0 viigiga võõral väljakul Leicester City vastu. Omad võimalused skoorida oli, kuid pigem oldi enamus mängust kerge Leicesteri surve all. Nädala sees kohtuti ka Euroopa Liiga kvalifikatsiooni eelringis Yerevani Pyunikiga ja võeti kindel 4:0 võit. Kohtumises kasutati enamasti vahetusmängijaid ehk väsimuse üle põhimehed kurta ei saa.

Manchester Unitedi avakohtumisest on palju räägitud. Skoori järgi kindel 4:0 võit Chelsea üle. Kontrarünnakuid realiseeriti perfektselt ning ka kaitses suudeti imekombel oma värav puutumatuna hoida, kuid mängulise poole pealt probleeme jagus ning tehti ka lubamatult palju praaki.

Eelmisel hooajal näitas Wolves eriti häid esitusi just top-6 klubide vastu. Neile sobib mängustiil, kus vastane domineerib palliga mängu ning nemad saavad kontratega salvata.

Siiski panustaks antud kohtumises Manchester Unitedi võidule koefitsiendiga 2.45. Nad on viimased kaks kohtumist võõral väljakul Wolves-le kaotanud ning seda enam soovitakse nüüd see halb seeria lõpetada. United tuleb mängule väga hea emotsiooni pealt peale avavooru kindlat võitu.

Faktor, mis antud kohtumise Manchester Unitedi kasuks kallutab, võiks olla mängijate individuaalsed oskused. Eelmises kohtumises näitas Paul Pogba oma filigraansete söötudega, miks ta on maailma tippu kuuluv mängija. De Gea on korduvalt tõestanud, et suudab teha ebainimlikke tõrjeid ning uued täiendused Wan-Bissaka ja Maguire sobivad Manchester Unitedisse kui rusikas silmaauku.

Kodumeeskonna koosseis on väga soliidne, kuid puuduvad mängijad, kes otsustavad mänge. Unitedil on sellised mängijad olemas.

Teine panus – Wolves vähemalt kolm hoiatuskaarti koefitsiendiga 3.15. Antud vastasseis on üldiselt olnud üsna tuline ning väga kaartiderohke. Seekord ootaks rohkem hoiatuskaarte kodumeeskonnalt. Just nemad on enamus aega kohtumisest kaitses ja on sunnitud Manchester Unitedi tehniliste mängijatega hakkama saama, mis ei ole just kõige lihtsam ülesanne.

Meie valikud:

  • Manchester Unitedi võit (2.45 @ Coolbet)
  • Wolves üle 2.5 hoiatuskaardi (3.15 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 63€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds