Jälgi meid

Jalgpall

Serie A-s pead juba lendavad: kaks klubi otsivad kolme vooru järel uut treenerit

Alati hoogsalt keerlev Serie A treenerite karussell on saanud väga tugeva tõuke juurde, kui uue hooaja alguses on kolme vooru järel juba kaks klubi uut lootsi otsimas.

Vallandamistega tegi teisipäeval otsa lahti Verona, kes lasi minna Eusebio Di Francescol ning õige pea liitus Romeo ja Julia linna esindusega Ragnar Klavani endine leivaandja Cagliari, kellel aitas Leonardo Semplici tegutsemisest.

Di Francesco tegi endale mõned aastad tagasi AS Roma juures nime, kui suutis Meistrite liiga veerandfinaalis Barcelona pärast avamängu 1:4 kaotust kukutada, ent sealt edasi pole tal pikka pidu mitte kuskil olnud.

Endine poolkaitsja, kes tuli mängijana Roma ridades korra Itaalia meistriks, jäi vähem kui 12 kuud pärast Barca vastu saadud triumfi töötuks ning tema järgmine tööots Sampdoria juures kestis vaid kaheksa mängu.

Eelmiseks hooajaks sai Di Francesco Cagliari poolt järgmise võimaluse, aga tal lasti Sardiinias töötada ainult veidi üle poole aasta. Verona juurde jõudis ta tänavu suvel ja meeskond kaotas tema juhtimisel kõik esimesed kolm liigamängu koguskooriga 3:7.

Cagliari poolt Di Francesco asendjaks võetud Semplici tegi kevadel meeskonnaga vägeva hooaja lõpu, mis aitas klubil meistrisarja püsima jääda ja tänavune algus pole ka midagi väga katastroofilist olnud, kuid 54-aastasele treenerile sai saatuslikuks meeskonna suutmatus hoida kinni eduseisudest.

Hooaja avavoorus mängis Cagliari 2:0 edu Spezia vastu 2:2 viigiks ning kolmas mäng Genoa vastu lõppes pärast sama suurt eduseisu 2:3 kaotusega. Nende kahe tulemuse vahele mahtus veel 1:4 lüüasaamine AC Milanilt.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds