Jälgi meid

Jalgpall

Aasia jalgpallilegend Keisuke Honda liitus Leedu klubiga

Üks kõigi aegade parimaid Aasia jalgpallureid Keisuke Honda veedab ülejäänud 2021. aasta meile üsna lähedal. 35-aastane jaapanlane sõlmis Leedu klubiga Suduva neljakuulise lepingu.

Oma parimad aastad Moskva CSKA ja AC Milani särgis veetnud Honda jaoks on Marijampole linna esindus juba selle aasta kolmas klubi. Ta on olnud ka Portugali meistrisarjameeskonna Portimonense ning Aserbaidžaani klubi Bakuu Neftci liige.

Kogenud poolkaitsja aitas Neftci Aserbaidžaani meistriks pärast seda, kui oli veebruaris Portugalis veetnud vaid ühe nädala, kuna Portimonense ei saanud teda liiga reeglite tõttu oma koosseisu registreerida.

Palju rännanud mängumees on varasemalt pallinud ka Hollandis, Mehhikos, Austraalias ja Brasiilias. Viimase kolme aasta jooksul on ta kuidagi leidnud veel aega, et tegutseda Kambodža koondise peatreenerina.

Honda aitas Jaapanil tulla 2011. aastal Aasia meistriks ning ta on koondisega käinud kolmel MM-finaalturniiril.

Suduva on praegune Leedu meistrivõistluste liider, kes pidi pärast kolmeaastast valitsemisaega mullu leppima hõbemedaliga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds