PSG supertrio esimene etteaste ebaõnnestus

PSG kolmapäevases Meistrite liiga matšis Club Brugge vastu olid Lionel Messi, Neymar ja Kylian Mbappe esimest korda koos väljakul, aga Jan Breydeli staadionil jäi tulevärk nägemata.

Mbappe meisterdas 15. minutil Ander Herrerale mängu avavärava, kuid Suurest Kolmikust keegi ise tabamuseni ei jõudnud ja kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

“Mul polnud üldse palju tööd teha, pidin vaid kaks-kolm tõrjet tegema. See polnud üldse raske,” rääkis pärast mängu Brugge väravavaht Simon Mignolet.

Pariislaste eest esimest korda algkoosseisu kuulunud Messi ragistas korra Mignolet’ väravaraame, kuid endine Liverpooli puurilukk sai tõesti nautida üsna rahulikku õhtut.

Pealelöökide osas jäid võõrustajad lõpuks isegi 16:9 peale ning raamide vahele lennanud ürituste arvestuses kujunes seisuks 6:4.

“Meil on vaja aega nendega töötamiseks, ehitamaks teineteiste mõistmist,” ütles oma supertrio kohta PSG boss Mauricio Pochettino. “Meil on vaja endiselt luua meeskond.”

Võimalik, et superstaaride järgmist ühist etteastet peab nüüd mõningat aega ootama, kuna Mbappe tuli 51. minutil mängult ära jalavigastusega.

PSG hooaeg jätkub pühapäeval koduplatsil Lyoni vastu. Meeskonna järgmine Meistrite liiga heitlus on suud vesistama panev vastasseis Manchester Cityga 28. septembril.