Jälgi meid

Jalgpall

Romelu Lukakut ootab esmaspäeval ees tähtis kohtumine klubiga

Skandaalse intervjuuga terve jalgpallimaailma kihama pannud Romelu Lukakul on esmaspäeval kohtumine, mis peaks selgust tooma seoses tema olukorraga.

Chelsea jättis oma rekordostu pühapäevaseks suureks mänguga Liverpooliga täielikult koosseisust välja ning on ebaselge, kas ta sinna üldse enam naaseb.

Belglane pole ise juhtunut kommenteerinud, küll aga on ta ühenduses olnud oma endise Evertoni tiimikaaslase Tim Howardiga, kelle suhtlust Lukakuga vahendas oma pühapäevase ülekande käigus USA spordikanal NBC Sports.

Lukaku olevat Howardile sõnumi teel teatanud: “Ma ei saa väga palju öelda. Olukord on kuum. Mul on esmaspäeval veel üks kohtumine. Pärast seda saan rohkem öelda.”

Kohtumise toimumist kinnitas pärast mängu ka Chelsea peatreener Thomas Tuchel.

“Klaarime selle asja Cobhamis (Chelsea treeningkeskus) suletud uste taga ära ja kui oleme otsuseni jõudnud ja Romelu seda teab, siis saate äkki teie ka teada,” rääkis sakslane Sky Sportsile.

Lukakuga jändamise kõrvalt peab Chelsea uuel nädalal leidma aega ka Inglismaa liigakarikasarja poolfinaalile keskendumiseks. Kolmapäeval võõrustatakse Tottenhami.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds