Jälgi meid

Jalgpall

Romelu Lukaku ei ole eluga Chelsea’is rahul

Tänavuseks hooajaks Chelsea’isse naasnud Romelu Lukaku on tunnistanud, et ei ole rahul oma olukorraga klubis.

Lukaku alustas sinises särgis vägevalt, kui lõi esimese nelja mänguga neli väravat, aga praeguseks on talle vaid kolm tabamust juurde tulnud. Thomas Tuchel on viimastes mängudes teda enamjaolt kasutanud ainult vahetusmehena ja ilmselgelt ei ole asjad läinud päris nii nagu plaanitud.

“Füüsiliselt tunnen end suurepäraselt. Ma pole lihtsalt rahul olukorraga, aga see on normaalne,” ütles Lukaku Sky Italiale antud intervjuus, mis salvestati mõni nädal tagasi. “Boss on otsustanud teistsugust formatsiooni kasutada, aga pean omi asju edasi ajama ja professionaalina sellega leppima.”

“Ma ei ole olukorraga rahul, aga see on minu töö ja ma ei tohi käega lüüa.”

Lukaku ütles samas intervjuus veel ka seda, et loodab Milano Interisse naasta ja mitte karjääriloojangul olles, vaid ajal, mil ta tunneb, et on veel piisavalt hea, et karikaid võita.

Belgia ründetäht mängis jalavigastuse ja koroona ravimise järel alles sel nädalal üle hulga aja jälle 90 minutit, kui Brightoniga 1:1 viiki lepiti. Vaikselt on ta hakanud taas hoogu koguma, olles väravani jõudnud järjestikustes mängudes.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds