VIDEO | Manchester United sai uue peatreeneri käe all väravad viimaks voolama

Ralf Rangnicku juhtimisel seni väravaid vaid ühe kaupa löönud Manchester United leidis neljapäeval Burnley vastu püssirohu üles. Kodus mängiti endale tugeva avapoolajaga välja 3:1 võit.

United jõudis esimest korda pärast veebruarit kolme väravani ning need kõik löödi ära enne pausi. Scott McTominay avas juba 8. minutil, Burnley kapten Ben Mee sai 27 minutil Jadon Sancho löögist kirja omavärava ning 35. minutil sahistas ka Cristiano Ronaldo.

Kolm minutit pärast portugallase tabamust lõi Aaron Lennon ühe vastu, aga rohkemaks Premier League’i tabelis 18. kohal istuv Burnley suuteline ei olnud.

United on nüüd kuue Rangnicku ja Michael Carricku käe all tehtud mänguga teeninud 14 punkti, mida on kümne võrra rohkem, kui meeskond sai Ole Gunnar Solskjaeri viimases kuues matšis.

Võiduga kindlustas United endale uueks aastaks koha esikuuikus. 31 punkti peal olles jäävad Meistrite liiga kohad ja esinelik nelja silma kaugusele.